Soutez

Jsme UniCRE a naším posláním je podporovat vzdělávání a popularizovat polytechnické vědy, zejména pak chemii. Nabízíme Vám zajímavou možnost, jak si vyzkoušet chemii v praxi, získat lepší ochranu pro sebe či své blízké a zároveň vyhrát zajímavé ceny v naší soutěži. Proto neváhejte a zapojte se!

Soutěžit můžete ve dvou kategoriích. První je určena pedagogům a jejich studentům. Jako tým si společně vyzkouší vyrobit uvedeným postupem ošetřenou roušku/tkaninu. Výstupem v této kategorii by mohlo být krátké video či fotodokumentace. Další kategorie je pro jednotlivce, vytvořte zajímavý video snímek, vyfoťte nevšední a poutavé fotografie, sepište například příběh použití Vámi upravených tkanin/roušek, které nabídnete dalším lidem s vlastním vzkazem atd. 😊

Možností je, jak vidíte nespočet a my se těšíme na Vaše náměty.

 

Máme pro Vás připraveny atraktivní ceny.

V kategorii pedagog + kolektiv studentů

Vybavení do chemické laboratoře v hodnotě 15.000 Kč.

laboratorni vybaveni
V kategorii jednotlivec

Apple AirPods Pro bílá v hodnotě 5.700 Kč

apple airpods

Název: Uvař si roušku

  • Organizátor fotografické soutěže: ORLEN UniCRE a.s.
  • Účastníci soutěže: Pedagogové, žáci základních a středních škol

 

Pravidla

  1. Vytvořit svůj příspěvek a zaslat jej (případně odkaz) na adresu: soutez@uvarsirousku.cz
  2. Termín soutěže je od 11.1. 2021 do 20. 4. 2021.
  3. Porota složená ze zástupců společnosti UniCRE vybere v každé kategorii nejzajímavější a originální výstup, který bude odměněn. Porota Ing. Zdeněk Tišler Ph.D., Ing. Josef Šimek Ph.D., Ing. Kristýna Benešová, Ing. Karla Černá, Bc. Silvie Nikolova.
  4. Výsledky soutěže budou uveřejněny na stránkách www.uvarsirousku.cz dne 30. 4. 2021. Předání výher se bude konat dle aktuálních opatření v rámci COVID-19.
  5. Jakékoliv dotazy k soutěži zasílejte na email: dotazy@uvarsirousku.cz

GDPR poučení.pdf